Oddział Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu

AgroBioTop

Szanowni Państwo,
w imieniu Kapituły Nagrody AgroBioTop chcielibyśmy zaprosić do zgłaszania kandydatur do tego ważnego wyróżnienia. W roku bieżącym odbywa się trzecia edycja programu. Celem nagrody jest promocja nauki polskiej poprzez wyróżnienie aktywnych zawodowo młodych uczonych, których uznane osiągnięcia z zakresu biotechnologii przyczyniły się do rozwoju nauk rolniczych i wnoszą wybitny wkład w rozwój rolnictwa. 

 Kandydatami do AgroBioTop – i nagrody pieniężnej 5 000,00 Euro – mogą być uczeni ze stopniem doktora, jak również doktoranci. Kandydatury można zgłaszać od 22 maja do 10 września br., zaś ogłoszenie laureata nastąpi 12 grudnia br. podczas gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Pełne informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie, do pobrania poniżej znajduje się również formularz zgłoszeniowy. 

Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres poczty elektronicznej prof. dr hab. Tomasza Twardowskiego: twardows@ibch.poznan.pl. Na ewentualne pytania odpowie Aleksandra Stasiak, Sekretarz Nagrody: tel. 22 854 16 21. 

Przewiń do góry